Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ellustultam?...

Mit tegyek, ha ellustultam? Egszerűen már nincs kedvem tanulni, vagy ha végre vhogy nekiülök mindig ábrándozás lesz a vég, és megunom és otthagyom.

Figyelt kérdés
Eddig minden évben első tanuló voltam, de nagyon lusta kezdek lenni. Sajnos már a jegyeim is ezt mutatják.Ma is be kellett volna vágjak 5 kidolgozást-utolsó pillanatra hagytam ezt is-, de egyszerűen nem fogott az agyam. Mindig elhatározom,h akk holnap vagy felkelek reggel és megatnulom, de sose jön össze. Szedek C-vitamint és rendszeresen teázok...mit tegyek még?:(
2008. nov. 15. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Coffee?
2008. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szerelmes vagy ? Én akkor voltam ilyen, vagy igyál egy kis kávét, vagy jo erös teát .
2008. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bár volt egy nagy szerelmi csalódásom nemrég, már túlvagyok rajta...és most nem vagyok szerelmes:(...sőt a kávét is próbáltam, de attól nagyon fáj a gyomrom, és nem is nagyon szeretem..persze bármit megtennék, h ezen változtassak.
2008. nov. 15. 21:53
 4/5 anonim válasza:
91%

Együttérzek veled!Utálok már tanulni (egyetemista vagyok),elegem van az összes vizsgából és vizsgaidőszakból.Holnap is vizsgázom kémiából,mégis itt ácsingózok,sőt,minden egyebet csinálokSzerintem az lenne a megoldás,ha valahogy megpróbálnánk mindent időben elkészíteni,megtanulni,s mellette valami más,érdekesebb dologgal foglalkozni lazulás képpen.

Egyébként erre én képtelen vagyok.:)Mindent utoljára hagyók klub tagja vagyok én is.

2009. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hogy őszinte legyek kicsit megnyugtat a tudat, hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémával! Másod éves joghallgató vagyok, és elsőbe meghuztak RÓmai jogból. 10napom van még a ZH-ig, de nincs kedvem neki ülni. Velem is pont ez van, hogy majd holnap reggel korábban kelek, de akkor meg az a helyzet, hogy "majd délután 5-től mostmár tanulok éjfélig" de ez sem jön össze. Az utolsó napokban viszont mindent megadnék egy-két plus napnak, amiket most elpocsékolok. A helyzetfelismeréssel tehát nincs baj, de nem tudom rávenni magam, pedig érdekel a róma. A legrosszabb, hogy hajnalban mindig felébreszt a bűntudat, hogy ma sem aludtam, és ez miatt pihenni sem tudok.
2012. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!