Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FBI, CIA ügynök csak amerikai...

FBI, CIA ügynök csak amerikai állampolgár lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

tudtommal igen:(

bar CIA foglalkozik az amerikan kivuli orszagok dolgaival foleg, szoval szerintem siman lehet.. vagyis hat tuti, ha belegondolunk hany nem amerikai polgart szerveztek mar be

2010. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Novák Edit Zsuzsanna válasza:
Nem saját tapasztalat, de az eddig olvasott irodalom szerint az ügynök nem állampolgárság kérdése. Ügynök az, a CIA-nak vagy az FBI-nak dolgozik, információkat ad, megbízásokat teljesít, bárhol ahol a feladat van.
2010. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

No akkor csak szépen orjában!

A CIA az a hírszerzés szóval nem, a FBI az elhárítás vagyis az sem.

Magyar FBI ügynökök is vannak, kik Amerikai kollégák tapasztalatai alapján, persze számos kiképzésen, és gyakorlaton részt véve lettek ügynökök.


A nemzetiség az elnökre és a katonaságra vonatkozik.

Szal teljesítheted álmodat.

;)

2010. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

FBI-ba szerveznek be ugy hallottam magyarorszagon is, de CIA eselyesebb.

ugyanis ennek a ket szervezetnek a feladatkoret elvalasztottak, es csak es kizarolag az FBI foglalkozik amerika belugyi dolgaival, minden mas a CIA-re harul... magyar allampolgart is beszervezhetnek, de ahhoz nagyok a kovetelmenyek egyebkent.... CIA honlapjan mindent megtalalsz

2010. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ FBI az amerikai belügyi helyzettel foglalkozik. A CIA nemzetközi...oda szervezhetnek be magyarokat is.
2010. júl. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettőbe vehetnek fel külföldit, sőt szenátor is lehetsz, ha jól tudom csak elnök meg SEAL kommandós nem.
2010. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. júl. 18. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon van 1 kurzus, amit az amerikai állam finanszíroz, az F.B.I. kistestvére ez csak egy 4 hónapos képzés a neve I.L.E.A. :)

Amúgy F.B.I. ügynök lehetsz állampolgársággal, + hűségesküvel

2011. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!