Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem, akár szoc....

Kérvényezhetem, akár szoc. Fóbiára hivatkozva, hogy magántanuló legyek, csak erre az évre? 18/l

Figyelt kérdés

Szebb estét.


Nagy büdös helyzetem az, hogy ez az utolsó évem (szakközép), utána következő évtől 1 éves esti érettségi. Eü iskolában vagyok, ezért tudom, igen fura, hogy pont szociális fóbiára hivatkoznék... de végül is nem lehetetlen, mert részben az is van.


Olyan szinten érzem magam lelkileg leamortizálva, hogy már magamnak okozok hasmenést és mondok az orvosomnak történeteket legjobb színészi előadásommal, csak ne menjek be. Nem bírok bemenni. És az a szép, hogy nagyon közel van az iskola. Ahova tudnék menni, mert normális az utazási idő, ott már voltam és borzalmas hely, borzalmas tanárokkal és diákokkal. Ezért nem megyek vissza, túl sokat aláztak meg.


Már nagyjából elmúlt a szoc. fóbiám, de mostanság érzem, mintha visszajönne.


A tételek nagy része kész, a gyakorlati vizsga helyen pedig titokban elmondták, mikre lehet biztosan számítani, amik esélyesek, hogy húzhatjuk.


Megoldhatom rövid időn belül valahogy? Áprilisban lesz a vizsga, ami tudom, hogy kevés idő, mégsem bírom ki. Illetve biztos kibírnám, csak nem lenne jó hatással.



2020. jan. 17. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérvényezd, aztán vagy megadják, vagy azt mondják, hogy bírd ki ezt a néhány hónapot fél lábon.
2020. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!