Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a konzulens...

Mit csináljak, ha a konzulens nem reagál?

Figyelt kérdés
Hiába írok neki, egyszerűen hetekig nem kapok választ. Amikor eltelik 2-3-4 hét, írok neki, hogy megkapta-e az e-mailt, és csak ekkor reagál a levelemre. De így nem tudok haladni!!!!
2008. nov. 19. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz bemenni hozzá személyesen? Nincs pl. fogadóórája? Ha nincs, akkor kérj tőle időpontot személyes konzultációra.


-falcon-

2008. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsod, de mivel az ország két felében lakunk, így elég nehézkes lenne személyesen találkozni.
2008. nov. 19. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj leszel megoldani.
2008. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam.Nálam az vált be hogy amint elküldtem a mailt telefon hogy olvassa csak. Ha nem jött válasz rá kell többször szólni. Nekem így sikerült időben beadni..:)

2008. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yuda ***** válasza:
100%
..vagy ha nem műkszik,válassz másik konzulenst!
2008. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy valahogy muszáj megoldani.

De ha másik konzulenst választok, akkor az elég gáz, nem? Az új konzulens úgyis tudni fogja, nem lehet ebből károm?

2008. nov. 20. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen témából írod a szakdogádat?

-falcon-

2008. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Velem is ezt csinálta a konzulensem (levelező szakon). Én is nagyon kiborultam miatta, mert nem tudtam haladni és végül arra az elhatározásra jutottam, hogy megírtam neki, hogy egy nagyon fontos munkahelyi továbbképzésen kell részt vennem, ezért mihamarabb be kell fejeznem a szakdogát és kértem, hogy időben válaszoljon az e-maileimre. Mellékesen hozzáteszem, hogy ez a nő annyira szemét volt, hogy a leadás előtt 1 héttel közölte, hogy értékelhetetlen az egész dolgozatom. Először pánikba estem, aztán úgy, ahogy volt leadtam, mert akkorra már teljesen kikészültem és láss csodát négyesre értékelte végül ő is és a külsős is.
2008. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem segített semmit a konzulensem. Semmilyen emailre nem válaszolt, ha meg is beszéltünk időpontot, nem jelent meg. Így kénytelen voltam nélküle megírni a szakdolgozatomat. Mikor kész lettem vele akkor írt először, hogy mennyire meg van vele elégedve, stb.

Sajnos vannak ilyen emberek, csak azt nem értem, hogy minek vállalják be a konzulensséget... Biztos kell nekik a pénz, vagy nem tudom.

2008. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!