Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most nyelvvizsgáztam és négy...

Most nyelvvizsgáztam és négy ponton múlt hogy meglegyen. Érdemes-e fellebbezni? (Megtekinteni még nem lehetett a járvány miatt)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért lenne érdemes? 4 pontot nem igazán szoktak elszámolni, főleg, hogy többen is ellenőrzik.
2020. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Nem a dolgozatot kell reklamálni, hanem tanulni még. Ez elég egyértelmű.
2020. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amikor magántanár ellenőrzi mindig 70%-on felül van és így azért gondoltuk,hogy fellebbezünk.
2020. ápr. 3. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
És? Én is 5ös voltam matekból mindig, mégis 4esre sikerült az érettségim...
2020. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ciki lenne a tanárnak azt mondani, hogy hozzá jártál és mégis rezeg a léc. Légy reális és ismerd fel, ha át vagy verve!
2020. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doresz9 válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de nekem 2 pont kellett volna a levelekből a szövegértés, nyelvtan meglett csak ugye, ha a levél nincs meg ezek se számítanak, valamint a szóbeli is sikerült tehát tényleg csak ezen múlt, hogy sikerüljön a komplex. Aztán fellebbeztem és azt a választ kaptam, hogy úgy érzik túl betanultam a leveleket amiket írtam, bár nem tudom hogyan, ha ott kapom meg miről kell írni, és semmi más indokot nem írtak úgy, hogy sajnos nincs sok értelme a fellebbezésnek.
2020. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Most a beragadt (nyelvvizsga miatt) diplonakat mindenki megkapja.
2020. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2020. máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!