Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szent István Egyetem kollégium...

Szent István Egyetem kollégiuma. Tapasztalatok, infók?

Figyelt kérdés

Ezeket az infókat találtam,nem tudom mennyire helytállóak...

Az "A" koleszban vannak 2- és 3-ágyas szobák is, itt külön zuhanyzó és wc is van a szobákhoz, a folyosón pedig egy nagy és szép konyha. Tényleg elég ízlésesek, én pont az egyik 3 ágyasban lakom. a 2 ágyasokra asszem 17 ezer, a 3 ágyasokra 15 ezer körül vannak az árak (havonta). (Ja és 2 ágyasokhoz van erkély) Valószínűleg ezekről láttad a képeket.

A "B" kolesszal ugyanez a helyzet.

A "C" már egy kicsit trébb, itt a wc és a zuhanyzó is közös a folyosón, nem tartozik a szobákhoz külön. Ezek általában 3-ágyasok és olyan 8000 Ft körül vannak havonta.

Az "E","D","F" koleszok szintén nagyon igényesek és már drágábbak is, itt már vannak egyszemélyes apartmanok is, és az árak is ennek megfelelően alakulnak, asszem 23 ezertől egészen 30 ezerig.

A "G" szerintem a C-nél putribb, de itt asszem vannak két ágyasok és vmi külön zuhanyzóféle.



Ha a jobbakba szeretnék bekerülni,ahhoz mi kell?Inkább kifizetem a picit drágábbat is!...

De vajon kiknek ítélik oda a jobb helyeket? pl.D-E-F épületekben?

Szoc.hátrányos helyzetűek nyilván az olcsóbb/rosszabb helyeket kapják...


2010. júl. 26. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez érdekelne engem is, mert alószinűleg ide jövök.


kérdező: Gödöllőre gondolsz ugye?

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen...:)
2010. júl. 27. 06:37
 3/14 anonim ***** válasza:
És melyik kar?
2010. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

GTK

te?

2010. júl. 27. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:

GÉK

Az baj hogy nem nagyon aktivak a SZIE-sek :S

Jelenleg SZIE-s aktív fórumot keresek :D

Nem tudom mi lesz itt... A gólyatáborba kötelező menni (ma kaptam a hivatalos levelet), mert ott modnanak el minden további információt és mutatják be az egyetemet.

De én msot úgy mindennel gonba vagyok :D Nem tudom mit hogyan, de rajta vagyok. És a kollágiumot is nyomatni kell, mert ha jól láttam akkor 117 elsőst vezsnek fel :S

2010. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Figyi sztem a gólyaltábot miatt ne aggódj...Nem lehet kötelező...Ilyen nincs.Csak így akarnak több pénzt,h."kötelezővé" teszik...Hiszen a g.t.fizetős....

Én anno voltam gólyatáborban,mert akkor is azt mondták h.muszáj..Mert mennyi hasznos infót megtudunk..

Semmiről se beszéltek,mindent megtudtunk az első 2 hétben is..kb..Ehhez nem kell gólyatábor.

Szóval emiatt ne aggódj:D



szienn.hu oldalt ajánlom amúgy


illetve a felvi.hu-n a SZIE-s fórumokat.:D

2010. júl. 27. 18:45
 7/14 A kérdező kommentje:

*gólyatábor



Amúgy én mesterképzésre megyek..Nekünk nincs is gólyatábor...Ha olyan fontos lenne,nekünk miért nem rendeznek?...

Szóval ez kamu,h.kötelező..:S

2010. júl. 27. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat. Lehet kiolvastm,hogy Msc-re mész.

Az elsősöknek kötelezező. Bocs.

Egyébként, mit lehet még tudni a kollégiumokról? (ezenkívül amiket leírtál).

Nincsen honlap, ahol a kollégiumok épülete, szobái le vannak fotózva? Mert én itt a szikollégium.hu -n csak a jó szobákról láttam egy két képet. De én arra is kíváncis elnnék, hogy mondjuk a régi kollégiumok milyen állapotban vannak.

2010. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A csomagban amit a sulitól kapunk,abban elvileg lesznek infók..Nem tudom mik...

Én is inkább kifizetném a picit drágább koleszt..De nem tudom, azokba hogy lehet bekerülni:S

2010. júl. 27. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első éves GÉK közül 117-et vesznek fel :S

Egyébként én inkább ajánlkom, hogy kerss fel e-mailen egy szakértőt (mármint pl. kolléágium vezetőt)

2010. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!