Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az Újbudai József...

Milyen az Újbudai József Attila Gimnázium? Milyen a közösség, a tanárok, maga a tanítás, sokat kell tanulni? (legfőképp a biológia tagozatra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel volt esélyem bekerülni a gimibe így szeretném egy kicsit közelebbről megismerni. Akik oda járnak,jártak, tudnátok mesélni a biosz tagozatról?

Előre is köszönöm!!


2020. ápr. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bioszos vagyok, szerintem megéri a biosz tagozatra jelentkezni.
2020. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bbmarta ***** válasza:
Kérlek írj már egy kicsit a gimi biosz tagozatáról, meg magáról a suliról, tanárokról is! Te milyen központival és hány ponttal kerültél be? Milyen a közösség, befogadó-e az iskola, milyen közösségi programok vannak? Mindent megnéztünk, ami a honlapon fent van, de azért hiányoznak a valódi nyílt napok!
2020. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

74 pontot írtam, +50 hozott ponttal hívtak be mert akkor 118 volt a ponthatár, 172 ponttal vettek fel biosz tagozatra.


A közösség jó, családias, nagyon befogadó az új diákokkal.


Filmtábor, gólyatábor, cserediák programok, terepgyakorlatok (ősszel és tavasszal) JAG napok, tanulás másképp nap, külföldi tanulmányi kirándulások (Anglia, Franciaország, Spanyolország, Olaszország) és házi tanulmányi csapatversenyek vannak mint iskolai programok.

2020. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 77 pontot írtam és maximális pontot vittem magammal (50), így hívtak be szóbelizni. A szóbelim 46 pontos lett végül 173 ponttal vettek fel biológia tagozatra. Igaz csak fél éve járok kb ebbe a suliba, de nagyon megkedveltem. A közösség nagyon jó és befogadó, az osztályomat is nagyon kedvelem. A tanárok is szimpatikusak és kedvesek (természetesen akad egy-kettő szigorúbb tanár de hol nincs). Programokhoz még nem igazán volt szerencsém a járvány miatt, de az ottani diákok nagyon sok jót meséltek róluk. Viszont voltak gólya napok (tábor lett volna, csak a vírus nem engedte), ami viszont nagyon jó volt. Tele volt csapatépítő játékokkal, különféle programokkal és mindenki nagyon jól érezte magát :)
2020. dec. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!