Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit mérlegeltetek amikor...

Mit mérlegeltetek amikor szakváltáson gondolkodtatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokhoz szól a kérdésem, akik váltottak szakot főiskolai/egyetemi tanulmányaik alatt. Jelenleg tanítóképzőre járok, de kezdem úgy gondolni hogy nem nekem való ez a szakma és jobban érezném magam egy bölcsész szakon. Kíméljetek meg az éhező bölcsész előítéletekkel, mert nem érdekel. Szóval, mit gondoltok mit vehetnék fontolóra, jól érzi az ember ha váltani kell?

2020. máj. 4. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Közel 1,5 évig jártam BTK-ra (nyelvszak). Ahol rájöttem, hogy én nem ezt akarom, számomra borzasztó unalmas volt. Nekem nem volt érdekes ez a sok töri meg irodalom meg az 47547. könyv . És sok értelmét se láttam a szaknak.

Én a következő választásomkor azt néztem, hogy eltudjak vele helyezkedni a későbbiekben, itt és külföldön is. Érdekes legyen és ne legyen túl monoton :)

2020. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban azért váltottam, mert rájöttem, hogy nagyon nem akarok emberekkel foglalkozni. Maga a szak érdekelt és szerencsére volt egy hasonló, csak reálosabb. Utólag azt mondanám, hogy nagyon fontos átgondolni azt is, hogy konkrétan mit szeretnél csinálni a jövőben, nem csak azt, hogy mit tanulnál szívesen.
2020. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!