Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A számológépen a tg-1 az a...

A számológépen a tg-1 az a kotangens vagy az arkusz tangens?

Figyelt kérdés
Illetve ha tg(szög) = 2m/a, akkor szög = tg-1(2m/a)?
2020. máj. 9. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Melyik számológépen? Az abakuszon nincs is ilyen!
2020. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arkusz tangens. Kotangens az 1/tg, de ez külön gombon ritkán van, neked kell így beütni ha kotangenst akarsz számolni.
2020. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. máj. 9. 16:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Létezik olyan, hogy egy program egy bizonyos érték fölött nem tud vele számolni?
2020. máj. 9. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam egy kódot (kezdő vagyok), és a teknőc jobbra fordul balra helyett. A számítástechnika témakörben egyelőre nem kaptam megfelelő választ, viszont rájöttem, hogy nem is programozási hiba, hanem matematikai.
2020. máj. 9. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha leírod, hogy mikor csinálja ezt, akkor tudunk válaszolni.

Comenius logo egyébként?

2020. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, hanem Python, de csak formákat rajzolgatok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2020. máj. 9. 17:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Átnéztem újból és újból, és észrevettem, hogy a 18. sorban van a hiba, mert rögtön az elején jobbra fordul. Én a képleteket számológéppel számolgattam, meg papíron irkáltam, szóval lehet, hogy valamit elszámoltam.
2020. máj. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!