Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyon világos színre van...

Magyon világos színre van szükségem. Mivel higíthatom a fekete tus tintát?

Figyelt kérdés
Háttért akarok festeni az egyik kalligráfiámhoz, de nem feketével. Alkohollal higíthatom a tintát? Vagy ioncserélt víz? Öreg rotling márkájú többéves ásványi tintám van. Magyar cimkés, nagyon elterjedt jóminőségü.

2020. máj. 29. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én külön egy kis tál vízbe cseppentenék annyi cseppet a tintából, hogy elérje a kívánt árnyalatot, gondolom úgyis ecsettel vinnéd vel. Viszont ha nem fekete hátteret akarsz, akkor miért a feketét higítod és nem valami színeset? Vagy halványszûrkét szeretnél? Az ioncserélt víznek nem látom értelmét, hacsaknem hosszú távra akarsz pár litert bekeverni belőle (de én egyszerűen felírnám csak hogy hány ml csapvízhez adtam hány csepp tintát, és legközelebb aszerint keverném frissen.
2020. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a héten kipróbálom.
2020. jún. 3. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!