Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZE HaTár. Hol kell feltölteni...

SZE HaTár. Hol kell feltölteni a rendszerbe az igazolásokat?

Figyelt kérdés
A Széchenyi Egyetemen a kolis jelentkezéshez a Határban kell elvileg feltölteni jövedelemigazolásokat, egyéb igazoló dokumentumokat stb. Viszont sehol nem találom azt az opciót, ahol ezt megtehetném. Természetesen írtam emailt nekik, de választ még nem kaptam, és fontos lenne minél hamarabb elintézni, ezért írok ide is. Szóval valaki aki jártas ebben tudna segíteni? Köszönöm.

2020. júl. 30. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szervusz!


A "SzocTám KisOkos" minden kérdésre szájbarágós, kielégítő választ ad.

2020. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is átrágtam már jó néhányszor szóról szóra és - lehet én néztem el valami fölött -, de csak annyit írtak benne, hogy elektronikusan is fel kell tölteni a dokumentumokat, azt már nem, hogy hogyan/hol :D
2020. júl. 30. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell feltölteni!

A végén jóváhagyod a HaTár-ban, kinyomtatod, aláírod/íratod, majd a szükséges eredeti- és másolt igazolásokkal postázod az Egyetem tér 1 címre.

A jelentkezést magát a Neptun-ban véglegesíted.

2020. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azóta rájöttem, hogy rendesen félreértettem valamit, illetve e-mailben is visszaírtak, hogy nem kell :D de azért köszönöm a választ!
2020. júl. 30. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Elnézést kérek, ha az első válaszom bunkón hangzott, utólag látom csak, nem annak szántam!

2020. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!