Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltések! Szokott órátok lenni...

Eltések! Szokott órátok lenni pénteken? Főleg az IK-sok helyzete érdekel az első félévben.

Figyelt kérdés

Az IK-s gólyák készen kapják az órarendet. :/

Mennyire jellemző, hogy péntekre is tesznek be órát?



2020. aug. 1. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappalin van óra pénteken is. Estin nincs, inkább a többi napra tesznek órákat 21-ig, csak szabad legyen a péntek.
2020. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az első két félévben, mikor még készen kapjátok az órarendet, 95% hogy tesznek be péntekre órát. Ha szerencséd van nem kapsz lukast is mellé.
2020. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé változó attól függően, hogy melyik csoportba kerülsz. Szerintem tuti, hogy lesz szabad hétköznapod, csak nem biztos, hogy pénteken lesz. Nekem az első félévben szerencsém volt, és pont úgy állították össze az órarendet, hogy pénteken nem volt órám. 2. félévben már annyira nem voltam szerencsés, mert akkor a keddem volt szabad, kicsit furcsa volt. Amikor pedig már nem fix órarendem volt, akkor is mindig sikerült úgy összeollóznom az órákat, hogy legalább egy szabad hétköznapom legyen.


(IK-s vagyok)

2020. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!