Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írjak cikket? (Egy angol...

Hogy írjak cikket? (Egy angol nyelvű elődadásról kell) hogy kezdjek hozzá és mit vegyek figyelembe? !

Figyelt kérdés
bármilyen segítségre szükségem van:)
2008. nov. 27. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg, hogy mi a téma, és milyen kiadványban jelenik meg (kik olvassák), ezt fontos lenne tudni.


-falcon-

2008. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te tudsz segíteni mert akkor felvehetnél msnre:D
2008. nov. 27. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap megkerdezted, hogy miert fontos a nyelvtanulas, a cikkedhez gyujtottel velemenyeket, most pedig Falcon talan megis irja a cikkedet?

Nem semmi!

2008. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem írom meg a cikket senki helyett. Viszont tudom, hogy hogyan kell szakcikket írni angolul, mert már megjelent kb. 20 cikkem külföldön különböző kiadványokban, illetve itton is kb. ugyanennyi magyarul. Nagyjából el tudom mondani, hogy én hogyan kezdenék hozzá. Az msn-t nem szeretem, privát mailt kérek, vagy írok itt.

-falcon-

2008. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Falcon itt irjal, mert en is elszeretnem olvasni amit irsz!!!!

Szerintem mas is orulne neki, ugyhogy legyszi mindent csak ide, koszi!

2008. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is úgy gondoltam, hogy inkább ide írok. Viszont tényleg tudni kellene, hogy milyen előadásról kell írni: színházi előadás? Szakmai előadás? Meg ugye milyen cikket, szóval kedves kérdező, információkat kérünk még!

-falcon-

2008. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!