Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatosok! Nektek...

Esti tagozatosok! Nektek miből áll egy nap?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a napirendre, mikor keltek, mikor mit csináltok, mikor fekszetek le? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 18. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én messze lakom az iskolától, heti két napot van iskola, minden második héten pedig hármat. Heti két gyakorlat, minden második héten meg egy elmélet + két gyakorlat. Sajnos mivel messze lakom, így nagyon nehéz lenne ott lenni minden órán. Nekem a héten kezdődött az iskola, most vagyok utolsó éves. Reggel felkelek, elmegyek boltba, veszek kenyeret/zsemlét, szalàmit, hazamegyek, elkészítem a szendvicseket, összepakolom gyakorlatra a munkás ruhàmat, pulóvert, munkavédelmi bakancsot, stb. Elrakom az ételt, vizet, ha marad idő, akkor meglocsolom a virágokat, vagy indítok egy mosógépet, ilyesmi. Aztán elindulok a buszhoz, a busz bevisz engem egy óra alatt a megyeszékhelyre, ahol átszállok, és megyek át Debrecenbe, az út kb három óra oda, miután leszálltam ott elmegyek a boltba, veszek helyi buszjegyet, és átszállok, a helyi busz már közvetlen az iskolám előtt rak le. Bemegyek, általában én vagyok az első, átöltözök, dolgozhatunk, és este hat körül elmegyek öltözni, kajàlok míg várom a helyi buszt, felszállok, az átvisz engem az ATC-hez, ott megvárom a távolsàgi buszt, majd három óra múlva már a saját megyémben is vagyok, este negyed tizes/tizes busszal meg megyek indulok haza a saját vàrosomba, legkésőbb este 11-re otthon vagyok. Még van mikor akkor kell főznöm is valami egyszerűt.

Munkám sajnos jelenleg nincs, de ha minden jól megy lassan kezdek egy online fizetős képzést, és utána azzal lesz munkám iskola mellett.

Heti egy gyakorlatra be szoktam menni, vagy ha elméletes hét van akkor az elméletre megyek, meg egy gyakorlatra.

2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!