Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előtanulmányok áttekintése...

Előtanulmányok áttekintése "kurzus"-Mit takarhat ez? (mesterképzés)

Figyelt kérdés

Szóval most megyek mesterképzésre,és már megvan az órarendem...Péntekre ez a kurzus van beírva: ELŐTANULMÁNYOK ÁTTEKINTÉSE.

Ez mit jelenthet?Lecsekkkolják, miket tanultunk alapképzésen?Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Valószínű, h.ez minden pénteken lesz?Vagy csak pár pénteken?


Amúgy mesteren 1.félévben is van már szakmai terepgyakorlat?Mert csütörtökre meg ez van beírva...Segítenek vajon gyak.helyet keresni vagy nekünk kell?

Tudom ez mind erősen suli/szakfüggő kérdés..Csak gondoltam, hátha tud valami segíteni.Beiratkozáson persze ezt majd mind megkérdem,csakhát kiváncsi vagyok:)


2010. aug. 10. 07:13
 1/2 A kérdező kommentje:
*valaki
2010. aug. 10. 07:14
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom a mesterre való bejutáshoz szükséges tárgyakból megnézik, hogy valóban megvan-e az a tudás, amivelfelvettek!
2010. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!