Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a biosz-kémia...

Mennyire nehéz a biosz-kémia a gimnázium-ban?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és elég nehezen tudok választani a 3(humán,matek-infó,biosz-kémia) képzés között. A jövőmre nézve a biosz-kémia lenne a legjobb szerintem. De annyira nem értem a kémiát, és nem is tudom hogy mennyire nehéz. Aki biosz-kémiára jár/járt eltudná mondani hogy mennyire nehéz?

2020. nov. 8. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a Várday Kata Református Iskolárol lenne szó de kétlem hogy bárki is ismerné
2020. nov. 8. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Első körben keress a gimnázium weblapjára!


Egyébként a legtöbb helyen (mint pl.nálunk)

50%ban számítanak a jegyek és 50%ban pedig a központi írásbeli felvételi eredménye a felvételibe.

2020. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félre értetted én nem a felvételi-re gondoltam, hanem arra hogy ha felvesznek biosz kémiára akkor ott szerintetek mennyire nehéz 'megélni' ??
2020. nov. 8. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja,így értem.

A helyzet az,hogy ott érteni kell a kémiat.


Egyébként gimnázium után hova készülsz?

2020. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól függ hogy melyik képzést választom de ha biosz kémia akkor gyógyszerész.
2020. nov. 8. 22:28
 6/6 anonim válasza:

Szia. A bioszt azt könnyű mert szõveg az egèsz, a kèmiában vannak számítások stb. Èn ugyanigy voltam, általánosban terveztem a kèmiával tovább tanulni, de nagyon beteg lettem ès kimaradtam 2 hetet ami elèg sok, az azóta kimaradt rèszeket mèg most is alig èrtem.

Ha már most nem èrted a kèmiát szerintem hülyesèg ezzel tovább tanulnod. Van rá esèly hogy megèrted, de mi van ha nem? Ha eddig nem èrteted akkor nagy valószinűsèggel a jövõben sem fogod. Sima gimiben is nehèz a kèmia, de emelt szinten...

Gondolkodj el rajta.

2020. nov. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!