Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén írtam a központi felvételit és elég siralmas lett. Egyébként jó tanuló vagyok,de mindössze 45 pontot értem el. Az átlagom: 5.: 4,9

6.: 4,9

7.: 4,6

8. félév.: 4,4

Szerintetek így lenne esélyem bekerülni ezekbe a gimnáziumokba/ szakközépiskolákba?

Ady: dráma vagy német szak

Csokonai: német vagy általános

Bethlen: Turisztika vagy Menedzsment

Medgyessy: tánc vagy általános

Szent József: általános vagy német

Előre is köszi a válaszokat!



#iskola #Debreceni Ady Endre Gimnázium #Medgyessy Ferenc Gimnázium #Debreceni Bethlen Gábor szakközépiskola
2021. jan. 29. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Ady előző évi ponthatárait meg tudod itt nézni:

[link]

2021. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de esetleg valaki tudna bővebb választ adni.
2021. jan. 29. 23:13
 3/6 A kérdező kommentje:

* lemaradt a kérdőjel

*?

2021. jan. 29. 23:23
 4/6 anonim válasza:
Én is az Adyba készülök kezdő angolra de 44pontos lett az írásbelim és az átlagom 4,57 és féleeek
2021. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én jelenleg a Szent Józsefbe tanulok már 5. Éve.Az a tapasztalatom,hogy oda mindenkit felveszenek,szóval ezen igazán nem kell aggódnod,ott biztos lenne helyed.

Engem ugyan az Adyba is felvettek,de végül kiiratkoztam (hosszú sztori),pont drámára vettek fel.47 pontos lett a központiaim,viszont az átlagom jó volt,és tehetségem is volt/van úgyhogy a végére végül is de becsusztam,egyébként a központi nem minden,én úgy gondolom az Adyba sokkal jobban hajaznak a szóbelire,mint a tanulmányi eredményekre,mert ugye a drámásokról nem arról híresek,hogy a legjobb tanulók szóval...

2021. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Felvettek az Adyba?

Én most írtam felvételit és 44 pontos lett:-(

2022. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!