Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez a változtatás...

Lehetséges ez a változtatás az egyetemen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a NYME AK vendéglátó szakmenedzser szakára nyertem felvételt. De olvastam a honlapon, hogy két elágazás közül lehet választani: idegenforgalmi, vagy amit én választottam, a vendéglátó szakmenedzser. Tehát most akkor választhatom majd az idegenforgalmit is, ha a vendéglátó nevén vettek fel?


[link]


2010. aug. 17. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megmondani, hogyan lehetséges ez. A felvételi tájékoztató szerint ez két külön szak, külön OKJ-s számmal (függetlenül attól, hogy az alapozó két félév megegyezik). Tehát amelyikre felvettek, azt kell elvégezned.


Nálunk is van két hasonló rendszerű FSZ képzés, és nincs lehetőség arra, hogy egy év után bárki szabadon átjelentkezhessen a másikra. Illetve lehet szakváltást kérvényezni, de ebben az a rizikós, hogy ha a másik szakon nincs állami finanszírozású hely, akkor fizetősre tudnak csak átvenni. Úgyhogy nem tudom, hogy a nyme-n ezt hogyan oldják meg.


üdv.

-falcon-

2010. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. aug. 18. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kiderül, majd írd meg légyszi, hogy mi a helyzet, mert érdekelne :)

Üdv. -falcon-

2010. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!