Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az idei érettségi,...

Szerintetek az idei érettségi, milyen lesz? Mit szólnátok, ha elmaradna az érettségi, mint Szlovákiában?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan mint tavaly, vagy esetleg megoldják a szóbeliket.

Nem hiszem, hogy fair lenne, ha elmaradna az érettségi, mivel a középiskolákban nagyon eltérő az osztályzás, azért egy sima gimiben egy ötös nem ér annyit, mint egy húzósabb gimiben egy négyes, ahol esetleg emelt szintű anyagot is mellécsapnak.

2021. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az lenne a fair ha választható lenne a diák számára, hogy szóbelizni vagy írásbelizni akar e.


Nem feltétlenül csak egészségügyi szempontból hanem olyan szempontból is, hogy a járvány helyzet okozta nehézségek a felkészülést megnehezítették. Azért a tavalyival együtt ez már egy teljes tanév kimaradás.


Persze, lehet beszélni, hogy az érettségi semmit nem ér, meg mit sírtok, minden írástudatlannak megvan, csak éppen nagyon nem mindegy, hogy kinek mi a célja vele. Akinek csak az a cél, hogy meglegyen annak tényleg mindegy, de olyanok is vannak akiknek 460-480 pontot kell produkálniuk amely azért már baromi nehéz szerintem.

2021. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Az érettségi csak akkor lesz nem megtartva, ha sokkal komolyabb korlátozásokat vezetnek be. Gondolok itt az egész napos kijárási korlátozásokra, heti egy nap bevásárlás, leáll a közlekedés stb...


Szombaton a tescoban nagyobb az esélyed van elkapni a koronavírust, mint az érettségin.

2021. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!