Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS albérlet Budapesten....

SOS albérlet Budapesten. Sürgősen szükségem lenne OLCSÓ albérletre Budapesten. Segítene valaki? Esetleg lány lakótársak?

Figyelt kérdés

Rengeteg ajánlatot böngésztem már, de mind drága. Ha találnék magam mellé még 2 vagy 3 lányt, akkor már megfizethető lenne az ár.

Én az Óbudai Egyetemen tanulok, és idén sajnos nem vettek fel kollégiumba, pedig biztosnak tűnt. :( Lányok, van valaki, aki társulna hozzám, hogy együtt menjünk albérletbe? Arra gondoltam, 3-4 lány összefoghatna, és együtt kivennének albérletet. Esetleg én társulnék 3 lányhoz. Nekem jó bárhol, bármelyik kerületben, de a 8. kerületben van a sulim.


2010. aug. 21. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

itt azért elég jók vannak


[link]

2010. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már keresek is!
2010. aug. 21. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

nincsmit remélem találsz de azért nézd meg még máshol is hátha van olcsóbb.. :)

Am én fiú vok és 1 év mulva megyek csak egyetemre és szörnyen útálnám az olyan kolit ahol majd vagy 4 másik fiúval lennék összezárva ezért néztem az albérleteket :)

Olyan gáz h a lányok csak a pasijukkal meg másik lányokkal hajlandóak egy albérletben lenni mert szerintem tök lol lenne úgy vegyesen :)

Lányokat jobban bírom mint fiúkat

2010. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már párkapcsolatban vagyok, és amúgyis az a tapasztalatom, hogy a fiúk egy része nagyon trehány, és undorító szokásaik vannak. :) A koliban sok ilyen volt. Nehezebb normális pasit kifogni, mint lányt.
2010. aug. 21. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

azért a fiúk se "rosszabbak" a lányoknál, nem igaz h több szemét van

Jah és én is párkapcsolatban vagyok csak nem egy városban leszünk

2010. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre most nem tudunk lenni albitársak, mert te még gondolom középiskolás vagy. Én kolis voltam, és csak 1 szobatársam volt. Nem feltétlenül kapsz sokat, ha oylan helyre adod be a jelentkezésed.
2010. aug. 22. 09:14
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én albérlőt keresek éppen:) Az albérlet: A Flórián téren helyezkedik el, egy újépítésű panelház, 2szobás és úgy terveztem, hogy az egyik szobában 2 és a másikban is 2 ember lenne! Már van 2 ember de még 2 ember kéne! 15000 v 17000 lenne + a rezsi! Ha érdekel az ajánlat akkor írj az e-mail címemre: czdori@citromail.hu
2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de úgy néz ki, találtam egyet már, kolit, amit egy lánytól vezsek át (helyette iratkozom be). Így olcsóbban kijövök.
2010. aug. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!