Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozó vizsgára is elegáns...

Osztályozó vizsgára is elegánsan kell menni, mint érettségire? Vagy itt nem számít az öltözék?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem igazán számít. Én angolból voltam osztályozó vizsgán kétszer, is mindkétszer utcai öltözékben mentem, ahogy mindenki más is.
2021. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez megnyugtató.

És amúgy kik vannak az osztályozó vizsgán? Saját tanárok? Mármint olyanok, akik az a sulimban tanítanak, vagy tök idegenek? Több tanár van egyszerre bent? Én ezt olyannak képzelem, mint amilyen az érettségi.

2021. jún. 6. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy hogyan szervezi meg az iskolád. Mi például a könyvtárban írtuk (15-en írtuk összesen kb.), és volt bent talán egy angol tanár. Továbbá az iskola is állítja össze a feladatsort, amely összefoglalja az az évi követelményeket. Nekünk a 11-es feladatsorban a solutions könyvből összeállított feladatsor volt, a 12-es meg érettségi feladatokból volt összeállítva, tehát nagyon egyszerű volt. Ne izgulj, elég könnyűek szoktak lenni az ilyen vizsgák angolból. Bár nem tudom, hogy ez mindenhol így van, vagy csak nekünk volt így, de egyáltalán nem olyan volt, mint egy érettségi. Sokkal lazább, kevésbé feszült a légkör.
2021. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!