Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2021-ben elsõsegêly vizsgánál...

2021-ben elsõsegêly vizsgánál akkor most hogy kell újraéleszteni az ambu babát?

Figyelt kérdés
Tegnap volt elsõsegély oktatásom. Az oktató mondta, hogy nem kell befújni orron/szájon (a vírus végett jelenleg), csak szóban kell elmondani a dolgokat annál a résznél. Viszont azt nem mondta/mutatta, hogy amikor hallgatjuk a légzését elõször miután letérdeltünk mellé akkor az ambu baba fejét hátra kell dönteni. Én úgy tudom, hogy ez fontos, vagy ezt valóban nem kell szintén a vírus végett? Továbbá: kötözéseket kötelezõ jelenleg bemutatni vagy elég szóban is?

#bábu #elsősegély #ujjraélesztés
2021. jún. 9. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy éve voltam, nem tudom, azóta mennyit változott, de hátha segítség. Hátra kellett dönteni a baba fejét és kötözéseket csak akkor kellett elmondani, ha a tételeedhez kapcsolódott (az oktatáson azt mondták, hogy mindenképpen kell majd kötözni), egyébként még kötszer sem volt, így bemutatni nem kellett.
2021. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2021. jún. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!