Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyetemen barátok...

Hogyan lehet egyetemen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a harsány típus,de szeretnék mindenkivel jóban lenni.Jó lenne bizalmast is találni,akivel az ügyes bajos dolgaimat is megoszthatom...nem hinném,hogy bulikba,piapartikon részt fogok venni,nem az én világom.A bulikon kívül is lehet ismerkedni?

Köszi:)


2010. aug. 25. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak elkeseríteni de sajnos nem.
2010. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mire válasz ez a nem? :p
2010. aug. 25. 18:56
 3/18 anonim válasza:
58%

Nem fogsz normális egyetemistát találni, a többségnek ez másból nem áll, mint 5 évig piál, füvezik, agyba-főbe kefél, a vizsgákon kegyelemkettesekkel átmegy. Ez az úgynevezett egyetemi élet.

Lehet persze máshol is ismerkedni, csak ne ragaszkodj az egyetemistákhoz. ;)

2010. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
l.szart nem lehet. btw nagyon sok emberrel fogsz találkozni egyetemen, biztos találsz sok partnert, én is most kezdek igaz kb 5 oszt társammal együtt
2010. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
no rendben.......ebből én kimaradok akkor......
2010. aug. 25. 19:01
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne higgy nekik. Jobb helyeken a 2.esért is meg kell küzdeni és igenis, szoktak tanulni az emberek, és vannak ott szerényebbek is. Megkérdezhetem, hova fogsz járni?
2010. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

2. egy féltékeny nem egyetemista.


amugy az 1. a gólyatábor, én ott ismerkedtem meg a barátaimmal, aztán eljártunk egyetemi bulikba ahol még több embert ismertem meg.

Az viszont hülyeség hogy bulikon kívül nem lehet ismerkedni, bár nehezebb sokkal.

2010. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szegedre.

Csak hogy mondjam,én nem az a típus vagyok,aki első héten a srácok ölébe ül,mert gimiben volt ilyesmi......vagy mindjárt összehaverkodik a csajokkal.....na mindegy...remélem azér' lesznek rendesek is,nem csak "kefélős,vedelős srácok/lányok".Nem gondolom különben én sem,hogy ezt hívják egyetemi életnek.

2010. aug. 25. 19:14
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

"nem csak "kefélős,vedelős srácok/lányok".Nem gondolom különben én sem,hogy ezt hívják egyetemi életnek."


dehogynem:D

és nem tudom mi ezzel a baj. fiatalok vagyunk, vagy nem?

2010. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem voltam gólyatáborban, nem vagyok koleszos, de elég messze lakok a sulitól, így a hétköznapi bulizások szóba se jöhetnek. mégis van sok barátom az egyetemen, kb minden félévben megismerek új embereket, mindig van "régi ismerős" is az órákon, akiktől segítséget lehet kérni, ha valami nem megy, vagy épp ők kérnek segítséget. ez itt egy összetartóbb társaság, mint középiskolában. nincsen furkálás, kibeszélés...

szóval ne parázz, ha nem vagy egy bulizós, piálós, nem csak úgy lehet érvényesülni.

2010. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!