Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszáll az...

Szerintetek visszáll az online oktatás Október végén, November elején?

Figyelt kérdés
Mivel ennyi rendezvény van, arra számítok, hogy rohamosan nőni fog a fertőzöttek száma

2021. szept. 14. 00:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
65 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem, jövőre választás, a kormány azért remélhetőleg nem olyan hülye hogy beleálljon egy pörgőrúgásos tökönrúgásba.
2021. szept. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
17%
Bebafna! Takarodjanak csak az iskolába a kis csírák.
2021. szept. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert akkor a kormány emlékezzen rá választáskor majd
2021. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%
Egyetértek a válaszadókkal. Nem a betegek száma fogja ezt eldönteni, hanem a kormány érdekei. Nem logikus döntéseket hoznak, hanem kényelmieket.
2021. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszadó!

Nem értek a politikához, de ha a delta variáns miatt sok ember meghal, akkor az ellenzék nem támadhat? Csak nem értem miért lenne hasznos nekik az, ha nem védik a nemzetet..

2021. szept. 14. 11:18
 6/20 anonim válasza:
62%

Nem vagyok 4., de senkit sem érdekel már a védekezés, mindenki elfelejtené már ezt az egészet, akkor is ha 10ezren halnak meg naponta.

Mindig mondják hogy védik az oltatlanokat, csakhogy minket nem kell, mert nem foglalkozunk a vírussal. Védjék azokat akik 0-24 sípolnak hogy félnek.

2021. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Annyit fognak mondani, hogy oltás van, oltass. Aztán aki nem teszi, az meghal. Ennyire fognak már ezzel foglalkozni. Amit akartak elvettek, amíg a nép otthon ült és félt. Már végeztek. Most áprilisig buliztatnak, hogy azt hidd, minden oké.
2021. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Én sem a 4-es vagyok, de kérdező valszeg azért nem zárnak be mindent mert a nép java része nem akarja/akarta hogy megvédjék őket a bezárásukkal, és mint írták a kutyát nem érdekli hogy hányan halnak meg.


Aki meg retteg/rettegett már megkapta az aranylövését.

2021. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Ez elszomorító, mert nekem is meghalt szerettem a vírusban.. Minden halott ember fontos valakinek
2021. szept. 14. 18:23
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Ne rinyálj már kérdező.

Azelőtt is haltak meg mindig mégsem csináltak belőle nagy ügyet....

2021. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!