Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy szalagavató?

Hogy zajlik egy szalagavató?

Figyelt kérdés
Igaz, nekem még csak jövőre lesz, de nagyon érdekel. :D
2021. okt. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskolafüggő, de szerintem semmi extra nem volt benne. Az elején bevonultunk, szalagot tűztek ránk egyesével, majd minden osztály előadott egy táncot, amiből én kivágtam magam, mert szerintem inkább volt gáz mint szórakoztató (a "fiúk lányruhában" alcím mindent elárul), majd keringő. Ennek már lett volna értelme, de én nem ismertem egy lányt se a suliból, külsőst meg nem lehetett hozni, így ebből is kimaradtam. Majd a végén egy össztánc, ahol bárkit fel lehetett kérni, na ott felkértem a külsős barátom aki eljött megnézni és táncoltunk. Majd a végén mindenki elment piálni, én inkább elvittem a külsős barátom egy normális étterembe vacsizni.
2021. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

nálunk kicsit másként működik, mint az előttem hozzászólóéknál.

először feltűzik a szalagot, majd éneklünk egy dalt, amivel köszönetet mondunk a szülőknek és a tanároknak.

miután mindenki előadta a dalát (mivel 3 osztály van a mi iskolánkban), következnek a táncok. nálunk hagyomány, hogy a b-sek mindig keringőznek, a másik két osztály pedig valami más típusú táncot választ. mi például egy latin mix mellett döntöttünk, de volt már előző években orosz néptánc, charleston, magyartánc, swing, bajor sörtánc, stb. is.

a pandémiára tekintettel idén elmaradt a bál, amire a szalagavató után szokott sor kerülni.

2021. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy zajlott, hogy először bevonultunk, mindenkinek feltűzte az osztályfőnök a szalagot. Ezt követően előadtunk pár dalt közösen, miközben ment az általunk összeállított videó az elmúlt 5 évünkről. Ezt követte a keringő, majd picit később az osztálytánc. Mi jive-ot táncoltunk. Ezt követően svédasztalos vacsora, majd átmentünk egy bulizóhelyre.
2021. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a szalagtűzéssel kezdődött, majd jöttek az osztálytáncok. Itt az a szokás, hogy két keringő van, külön a két négy évfolyamos és a két öt évfolyamos osztálynak. Külsős párt is lehetett választani. A táncok után jött a kötetlen beszélgetés, majd tovább mentünk az after partira.
2021. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!