Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy mértékben kell a...

Nagyon nagy mértékben kell a kémia a körömépítő és a kozmetikus szakhoz? És milyen tantárgy kell még hozzá?

Figyelt kérdés

Kozmetikusnak vagy körömépítőnek szeretnék továbbtanulni de az egyik ismerősöm "megriasztott" mert azt mondta h sok kémia kell hozzá! ami nem igazán megy nekem bár sztem a 3-4es átlag nem rossz de nem biztos h a továbbiak folyamán tudom tartani ezt a szintet mert az alapokat sem igazán értem! ha lehet inkább szakmabeli válaszoló írjon persze várom mindenki válaszát csak tényleg olyat írjatok amit biztosan tudtok!!

Köszike

puszi XD


2008. dec. 12. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
a kozmetikus lányoknak nem kell akadémiai szinten tanulni a kémiát!
2008. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!Én körmös vagyok,de nem tanultunk a tanfolyamon kémiát!Mellesleg ezek a tanfolyamok a pénzről szólnak,szóval nagyon bénának kell lenni ahhoz,hogy megbukj!A vizsgán mellettem ült egy csaj,de azt se tudta,hogy mit miután csináljon,mégis átment!Szóval nem kell félni!
2008. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább féljen az első vendég!


:-DD

2008. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,én kozmetikus vagyok! Mi a suliban wgy évig tanultunk kémiát a két évből. Az alapoktól kezdtük,ezért ha a kezdetektől tanulsz,nem lesz gond. Nem annyira nehéz,hogy ne lehessen megtanulni,de azért tanulni kell. Kitartás! Ami még kell,a biológia,illetve szakismeret,anyagismeret.
2008. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy évig,bocs előbb elirtam
2008. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit körmösként tanitanak,anatómia(ami inkább nehezebb).Anyagismeret.vállalkozási ismeretek!kn 20 tétel mindegyikből.

Félvállról azért ne vedd,mert buktak meg már emberek,ha fizetös,ha nem.

2008. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ki mondta neked ezt a baromságot,talán csak nem egy irigyed?Én 10 éve körmös vagyok,nincs kémia oktatás a tanfolyamokon.csak anatómia és bőrgyógyászat.De ezektől sem kell felni,mert ha érdekel a szakma élvezni fogod az előadásokat.Amúgy valamennyire lehetne kémia,mivel allergizáló,néha veszélyes anyagokkal dolgozunk,és fogaglmunk sincs róluk.
2008. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Kedvesek vagytok!
2008. dec. 17. 13:54
 9/9 anonim válasza:

A kozmetikusoknak kell kemiat tanilniuk.Legalabbis nekunk kellett 2 evig.

Eleg szigoruan vette a tanarnonk es szerintem nagyon helyesen tette.

5 eve vegeztem

2010. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!