Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizhetek ugyanazon...

Felvételizhetek ugyanazon egyetem ugyanazon szakára, miközben épp azon tanulok?

Figyelt kérdés

Szűkösen lesz meg a szükséges kreditem, hogy, ne rakjanak ki az egyetemről, így szeretném bebiztosítani magam.


Miközben végzem a következő félévet, felvételiznék ugyanide, hogy ha nyáron a kevés kredit miatt kirúgnak, szeptemberben folytathassam. (Tárgyak újra elfogadtatása + minden szükséges dologgal)


Ez így működhet?


2021. nov. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2021. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de először nem kiraknak, csak átsorolnak önköltségesre. Ott a legtöbb egyetemen ha már 1 kredited van rendben vagy, hisz fizeted a tandíjat, nekik mindegy, hogy milyen gyorsan haladsz. Akkor lehet gond, ha egy tárgyból a maximális felvételt/vizsgalehetőséget ellőtted, az önköltségesre is vonatkozik. Ha emiatt nem lesz meg, akkor tényleg felvételizz újra. De azt vedd figyelembe, hogy ha a mostani félév után kiesel, akkor is csak szeptemberben mehetsz vissza, egy félév kimarad. Addig nem lesz se diákigazolványod, se TB-d (hacsak nem dolgozol addig).
2021. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja valaki hogy ha befogadtam tárgyakat kreditbeszámítással és vettem még fel 5 tárgyat a félévre. Ha nem sikerül az 5 tàrgy akkor elküldhetnek? Ha mellette elismertek más képzésből pár tàrgyat most ebben a félévben
2021. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3: 0. félévre írták be az elfogadott tárgakat, vagy 1. félévre?


Ha 0.-ra, akkor tudtommal igen.

2021. nov. 25. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Most kezdtem ősszel ezt a szakot amire adtam be kreditbeszámítást.
2021. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!