Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulási technikák így vizsga...

Tanulási technikák így vizsga előtt? Kinek mi válik be?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy nekem pl nagyon nehéz rávenni magam a tanulásra, pedig jó fejem van, megmarad bennem az 1x elolvasott anyag...ti hogy veszitek rá magatokat? és szoktatok vmi agyserkentő technikát bevetni?(csoki,víz,agykontroll,x-es gyakorlatok)
2008. dec. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai tanulás jó baráttal, külön-külön szobában, kávé, energiaital. másfél-2 óránként egy jutalomcigi elszívása, és közben pihenésként a tanár és a tananyag szidalmazása a haverral az erkélyen levegőzve, aztán vissza a szobába a jegyzethez/könyvhöz ismét külön-külön. soha enm szerettem asztalnál ülve tanulni, általában az ágyamon ülök, hátamat a falnak vetve egy kispárnával kiegészítve.

Közvetlen vizsga előtt nekem egy falat nem menne le a torkomon, volt már, hogy kihánytam. inkább szőlőcukrot szopogatok.

2008. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike, ez hasznos :))
2008. dec. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!