Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes bemenni a Tanulmányi...

Érdemes bemenni a Tanulmányi Osztályra, akkor ha?

Figyelt kérdés
akkor ha a neptunon azt írja ki nem vagyok aktív státuszú, beiratkozásra kattintva pedig azt írja: Van beiratkozási időszak, viszont az alábbi feltételek nem teljesültek: Első éves hallgató regisztrációját a Tanulmányi Osztály végzi!?
2010. szept. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár én ETR-es vagyok de nekünk magunknak kellett regisztrálni!! Úgyhogy szerintem feltétlenül beszélj a TO-val vagy egy HÖK-össel!!


L/18

2010. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp személyesen kell beiratkozni. honnan jöttél, a marsról wazze? ez hivatalos dolog, alá kell írni a papírt, meg le kell adni egy csomó dolgot (érettségi eredeti példánya, igazolványkép, adókártya és tb kártya fénymásolata...)
2010. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be minél előbb, segíteni fognak! :)
2010. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kéne hülyének nézni, nyilván voltam beiratkozni...

Végül írtam egy e-mailt, és kijavították a hibát.

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!