Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha forgalmi...

Mi van akkor, ha forgalmi vizsgán rögtön az elindulás után bekerül a vizsgázó egy forgalmi dugóba ?

Figyelt kérdés
Akkor új vizsgát kérnek? Ha igen, akkor azt ki kell fizetni?

2022. jan. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs semmi

ha olyan óriási nagy dugóba kerül, akkor max korábban visszafordítja a vizsgabiztos és nem megy végig az útvonalon

2022. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van annyi tapasztalat a vizsgabiztosnak, hogy nem olyan utvonalat választ.

Ha mégis belekerül, akkor úgy járt. Előbb utóbb megoldódik.

Az is csak egy forgalmi szituáció.

Különben miért is kellene új vizsgát kérni?

2022. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, mert nem tartom igazságosnak, hogy valaki végigmegy az egész útvonalon, valaki meg csak kb 200 métert halad előre

(Nem járt így senki, ez csak egy példa)

2022. jan. 12. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kőbe vésett útvonal.

A vizsgabiztos bármikor mondhatja, hogy menjünk el jobbra/balra, vagy akár azt is, hogy forduljunk vissza.

Még akkor is ha nincs dugó.

2022. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Déli órákban vizsgáztam, megyeszékhelyen, és abban az idősávban valami hihetetlen nagy dugók tudnak keletkezni seperc alatt. Nekem meg pont olyan útvonalam volt, ami az egyik legjobb dugó alapanyag, és ezt a vizsgáztató is tudta, úgyhogy oda szólt az oktatónak, és elnavigáltak pár utcával arrébb, kikerülve a dugó nagyját.

Szóval, ilyenkor feltalálják magukat. Ha valami rendkívüli okból adódna ilyen, akkor viszont nem tudom, hogy hogyan járnának el.

2022. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg extrém esetben van olyan, hogy leállítják a vizsgát, de többnyire fel tudják magukat találni, és útvonalat módosítanak.
2022. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi, megy tovább. Ismerek olyat aki 40 percet állt a forgalmin egy baleset miatt. A vb nem mondott semmit, csak teltek a percek. Gyakorlatilag kikanyarodott a start helyről, egyenes oda-vissza, aztán megint start hely, és vége a vizsgának. Megadták neki. Ha olyan kedve van beleszól az útvonalba, ha nincs, akkor nem.
2022. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!