Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit fogok veszíteni ha az...

Mit fogok veszíteni ha az első félévben 4 tantárgyból megbukok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten le lesz zárva és 3 tantárgyból pocsék vagyok Kémia (2,33) Fizika (2,60) Földrajz (2,20) Matek (2,43)

Kémiából írtam egy dolgozatot ami tuti 1-es, így lejjebb viszi

Matekból van egy feladatlap ami perfektűl megvan csinálva, ez fel viheti egy hármasra?

Többi tantárgyból mind jó vagyok


2022. jan. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem 50%-os jegyet kapnál matekból akkor talán, de attól függ mennyi jegyed van. Krétában van egy olyan funkció, amivel ezt ki lehet számolni.


Azt meg hogy mit veszítesz nem tudhatjuk, mert kéne az, hogy hanyadik osztályos vagy, kapsz-e tanulmányi átlag szerint ösztöndíjat... Tudtommal az egyetemi felvételibe beleszámít a 11-es illetve 12-es eredmény.

2022. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyetem? Ha 4 tantárgyból megbuksz akkor megpróbálhatod újra 1 év múlva. De ha akkor is megbuksz akkor nem erőltetném a helyedben ezt a szakot
2022. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja várj középsulis, hülye vagyok.
2022. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a lényeg hogy jöjjön ki 1,9-re minimum (ha minden törik szakad)

Akkor talán felkerekítik 2-re. Nem tudom hogy hogy van az osztályzás

2022. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége. Év végére kapd össze magad, pótvizsgázni nem buli, főleg ennyi tantárgyból.
2022. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!