Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem a jelenleg...

A Debreceni Egyetem a jelenlegi ukrán-orosz konfliktus ismeretében továbbra is díszpolgárának tartja Putyint?

Figyelt kérdés
Oroszország bármikor megtámadhatja Ukrajnát, erre maga Putyin is tett célzásokat. Egy háború mellett elkötelezett államfő mennyire fogadható el egy európai demokratikus ország egyetemének díszpolgáraként?

2022. febr. 22. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Megtörtént a beiktatása? Mikor?
2022. febr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, az egyetem szenátusa megszavazta Putyin díszpolgári címét, melyet azóta se vont vissza. Beikatatási ceremónia nem történt, mivel Putyinnak ez a cím még annyit se ér, mint a Debreceni Egyetem jóhíre.
2022. febr. 22. 06:31
 3/7 anonim válasza:
74%
Persze. Viktorék feje teljesen benne van Putyin valagában. Putyin egy agresszív, megbízhatatlan, szavát nem betartó diktátor.
2022. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg Budapest díszpolgárait... vagy a Kossuth díjasok listáját.

Ott is találsz olyanokat, akiktől sokkal ártatlanabbakat akasztottak fel a bűneikért!

Senki nem veri a nyálát, hogy át akarja adni, mert az akkori lelkesedés elkopott - rajtad kívül mindenki leszarja.

2022. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, szerintem elég nagy baj, hogy az egyetem maga ezzel a kérdéssel nem foglalkozik, csak csöndben lapít. Így továbbra is Putyin a Debreceni Egyetem díszpolgári címének várományosa. Ami továbbra is szégyen bármely demokratikus ország egyetemének.
2022. febr. 22. 11:48
 6/7 anonim válasza:
100%
Putyin mindig a megbízható, kölcsönös tiszteletről beszél. Korrekt partneri viszonyról. Egyenességről. Valójában az ezt állandóan hangoztató emberek a legagresszívabbak szerintem...
2022. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma háborút indított Putyin Ukrajna ellen, mégis van egy magyar egyetem ahol díszpolgári címet adományoztak ennek a véreskezű diktátornak, szégyen.
2022. febr. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!