Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ZMNE civil (polgári) képzése...

A ZMNE civil (polgári) képzésein is érvényes az hogy nem megkérnek hanem ''parancsolnak? Ez elégé irreális lenne szerintem.

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik ide járnak/jártak tehát NEM katonai képzésen !!
2008. dec. 16. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah meg hasonlók hogy ugye a sulinak van kollégiuma és arra lennék kiváncsi , hogy ott is meg-e van szabva az az idö amikor elmehetx pl. vásárolni vagy csak a városba , vagy az teljesen másdolog??
2008. dec. 16. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
1986-ban jártam a szolnoki (akkor még Killián György nevű) Repülőműszaki Főiskolára és tanultak velünk Malév-szerződéses hallgatók is. Rájuk is azok a szabályok voltak érvényesek, mint a többiekre. Ugyanolyan katonai képzést is kaptak.
2008. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nekik is parancsoltak és ők is egyenruhában jártak a laktanyán belül. Kimenni, hazamenni lehetett civilben is. Rágógumizni se volt szabad! Ha kapott valaki egy egyest az nem mehetett ki vagy haza ameddig nem javította ki! Nem tudom ez azóta változott-e.

2008. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia! Polgári szakokon nem szoktak parancsolni, az egyetemnek a civil része olyan, mint bármely más egyetem. Koli pedig van, külön-külön a katonáknak és a civileknek. Itt sem szabnak meg semmit, akkor jössz ki, meg mész be, amikor akarsz.
2009. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!