Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bármilyen tipp érettségihez?

Bármilyen tipp érettségihez?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld túl, tanulj becsületesen, eszedbe se jusson puskázni.
2022. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Pofon egyszerű, neizguld túl.
2022. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj.
2022. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésekre mindig a megfelelő választ add.
2022. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a legfontosabb az hogy legalább 3 alkalommal menj el egy tanárhoz aki megnézi a tudásod, ki tud javítani tippeket adni. Nekem ez mentette meg az érettségimet. Sok dologgal kapcsolatban amiről azt hittem hogy tudom kiderült hogy nem🙃

Szóval egy nagyon jó tanár aki kifejezetten erre készít fel és a 3 alkalom édeskevés csak azért ennyir írtam mert mondjuk ha nincs rà elég pénzed stb…

2022. márc. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez szerintem hülyeség. Nem kell ahhoz magántanárhoz menni, hogy jó legyen az érettségi.

Kérdező, a lényeg, hogy minden témakört átismételj, ami felbukkanhat érettségin, és oldj meg sok, sok, sok régebbi feladatsort!

2022. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
#6, kelleni nem kell, de sok embernek mégis. Akinek gyakorlatilag általános iskolai szintű hiányosságai vannak, azok nem fognak tudni előrejutni pl. matekban.
2022. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

AZ én példámat nem ajánlom, hogy ne tanulj rá csak menj nyugodtan és lesz ami lesz.

Én sose tanultam a 2 év alatt, maximum 2x. Ennek ellenére majdnem minden 4-5 lett. :D

Szóval tanulj, nézd a tételeket.

Ha meg nem tanultál soha mint én, akkor csak legyél nyugodt, hogy lesz ami lesz.

De azért a tételeket akkor is nézd át. :D

2022. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!