Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol oroszt...

Van olyan oldal, ahol oroszt lehet tanulni és ahol van hanganyag is?

Figyelt kérdés
Ha nem tudtok ilyet, leírnátok az ábécét úgy, ahogy ki kell (nagyjából) ejteni? köszi
2010. szept. 16. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én spanyolul tanulok, és a múltkor találtam egy honlapot, ahol fel vannak sorolva a spanyol rádiadók. Valamilyen lejátszóval meg is lehet nyitni őket (Mediapl*yer, BSpl*yer, stb...). Talán orosz rádiót is kereshetsz, ha már a legelemibb alapokat tudod. Még ha nem is érted, a nyelv jellegzetességeit beléd veri. Szerintem.
2010. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van használható magyar nyelvű oldal. Itt nézz körül:

[link]

De inkább vedd meg a Ság za ságom című tankönyvet, CD-vel, (Nemzeti Tankönyvkiadó) az bemutatja az ábécét, magyarázatokat ad, szójegyzéke van. Néhány online szótár (pl orosz-szotar.hu) is felolvassa a szavakat.

2010. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.orosznyelv.com
2010. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. szept. 17. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Az orosz-szotar.hu linkek oldalán alul sok orosz nyelvtanuásra használható weboldal fel van sorolva:

[link]


Itt is találsz jópárat:

[link]


Szótanulásra ezt szoktam használni:

[link]

Összeállítod a saját szószedetedet, bemásolod a szógyakorló programba és addig kérdezgeti amíg meg nem tanulod.

2010. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!