Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlotok?...

Milyen könyvet ajánlotok? Töriből szeretnék emeltezni,és arra lennék kíváncsi,hogy a tankönyveimen kívül,miből tudnék még jobban felkészülni,esetleg ha valami konkrétumot tudnátok mondani,ajánlani...

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is emelteztem töriből 2 éve, és ezeket használtam:


[link]

Ez nagyon jó átfutni az adatokat, fogalmakat, évszámokat stb


A másik pedig egy kétkötetes könyv, emelt és középszint van (de emelt szintre kell mindkettő, tehát a középszintet is meg kell venni, mert az emelt szintű könyvben csak az van benne ami a középszinthez képest plusz). Sárga színű, 3 sávos az eleje, sajnos a címe nem ugrik be. Valami történelem érettségi vázlatok vagy ilyesmi. SZóval ez nagyon jó, mert az összes érettségi témakör ki van benne vázlatosan, táblázatokkal jól áttekinthetően dolgozva. Szerintem ha ezeket elmondod a könyvesboltba, akkor rájönnek, hogy mi is ez a könyv.


Sok sikert!

2008. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Ez egy nagyon jó könyv :Érettségi feladatsorok történelemből (emelt szint). A maxim könyvkiadó honlapján megtalálod. Nekem a középszintű van meg, de gondolom az emeltszintű is ugyan olyan jó. Az elmúlt érettségik feladatait tartalmazza. Az összes megoldás is le van írva. Például az esszékhez le van írva, hogy milyen fontos kulcsszavaknak kell szerepelni. Sok haszonos tanácsot is ad a könyv.
2008. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Feladatokat nézd meg mindenképp megoldokulccsal plusz vannak kidolgozott esszék, nekem rengeteget segitett, plusz dolgokat irnak bele, amit magadtol nem biztos, hogy tudnal, de kerik az esszeknel.Emelt szinten legalabbis. ja és még egy tipp: a feladatornal vigyel uj tipusu toriatlaszt és bar az elso resznel ne lehet hasznalni, ha kint hagyod a padon, a tetejen van egy kis mo térkép részlet, lehet h van rajta a feladatsorral kapcsolatos hasznos info. nekem segitett :)
2009. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd érdeklődöm a könyvesboltban:)
2009. jan. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!