Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A lányok mért vesznek miniszok...

A lányok mért vesznek miniszoknyát akár télen is, ha vizsgáznak? Mért nem lehet, valami normális nadrágot, felső részt venni, mért kell a miniszoknya meg a dekoltázs?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 08:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
99%

Hatás kedvéért:P vagy a megszokás. Nekem van olyan osztálytársnőm hogy mindig olyan dekoltázsa van hogy ihaj csuhhaj:D

Én sosem vennék dekoltázsos blúzot vizsgára

2008. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen egy tanárom, aki elvárta a vizsgához illő megjelenést, és nagyon nem díjazta a túl-(alul...)öltözést: "Kurv'akat és pincéreket nem vizsgáztatok".
2008. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert szinte mindenhol vannak olyan tanárok, ahol ez már nyom a latba. Persze nem szép dolog, de vannak aki nem a tudásukkal akarnak levizsgázni/feljebbjutni a ranglétrán.
2008. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Normális lány előnyben részesíti a kényelmet és a komfortérzetet a rib@ncos öltözettel szemben. Főleg télen.

De ilyenek mindig voltak nálunk is. Elég idegesítőek, dehát ez van...

2008. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
56%
Nem csak a hatás kedvéért de a puska cetli is befér a széle alá és alkalmas időbe csak felhajtják.
2008. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Én alapjáraton utálom a miniszoknyát, soha nem teszem ki a melleimet, és konzervatívabb ruhákban járok, de nekem az egyetemen vannak olyan tanáraim, akik két-három jeggyel jobban felnyomták az osztályzatot, ha erőszakot tettem magamon, és miniszoknyát húztam a vizsgára. Sőt, volt egyszer egy olyan eset is, hogy tízen mentünk vizsgázni egy napon ahhoz a bizonyos tanárhoz lányok. Ebből heten miniszoknyában, a három vallásos, konzervatív éltanuló (akik mindig mindent tudtak) nadrágban vagy hosszú szoknyában. Nap végén a három konzervatív éltanulót egyessel vágták ki, a hét pi**át (köztük engem), ötössel engedtek át. Na, erre mondom azt, hogy egyrészt undorító, amit a tanár csinál, mert prostituálódnom kell a jó jegyért, a tudás pedig nem számít, másrészt ha egyszer ismerem a tanárt, nem vagyok olyan hülye, hogy magam ellen dolgozzak a vizsgán, így igenis felveszem azt az átkozott miniszoknyát télen, vékony harisnyával.
2008. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen meg olyan tanár is. Azt tapasztaltam az évek alatt az egyetemen, hogy általában a komolytalan, hülyéskedő, előadásait majomkodva tartó tanárok preferálják a miniszoknyás k.rvákat. Komoly, konzervatív docensek, profok, akik bebetonozták magukat az elkövetkezendő 50 évre a tanszékre, és ugyanennyi ideje ott vannak, jobb esetben leszarják ezeket, rosszabb esetben ez az oka a bukásnak.

A miniszoknyás pi..csákat nem veszik komolyan jobb egyetemen.

2008. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Még kiegészíteném annyival, hogy sztem meg kell találni az arany középutat.

Én mindig a középiskolai ballagási kosztümömben vizsgázom, egy szép galléros fehér blúzzal amiben nagyon csinos vagyok. De nem k..rvás.

2008. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem olyan az alakom, hogy a mini jól áll, de télen nem hordok semmilyen szoknyát, mert fontosabb, hogy ne fázzak fel, ne betegedjek le. Puska cetlit jobb helyre is lehet rakni, de nem árulkodok, nálam még sose vették észre, és megtartom a titkot az utódaimnak :-)


Aki a hidegben is miniszoknyát hord, hát istenem, ő fog felfázni, aztán majd nem érti, miért fáj a pisilés (a dekoltázs annyira nem probléma, az alkattól is függ, meg azt legalább kabáttal lehet melegen tartani az utcán).

És itt most nem említem azokat, akik fellépés miatt ilyen az öltözékük, de az még mindig elfogadhatóbb, mert azért ilyenkor vagy zárt téren van, vagy fűtik a színpadot, vagy eleve melegít a reflektor annyira, hogy arra az időre belefér, ismerek ilyet is, de ő jó meleg harisnyát is vesz fel ilyenkor.

2008. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Na, mi van, megint nem tetszik valakinek egy válasz?
2008. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!