Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért csak 200 napot kell...

Miért csak 200 napot kell ledogloznom az alapképzéses diplomám megszerzése után?

Figyelt kérdés

Szóval a 7 féléves képzést 8 félév alatt végeztem el (egyetemváltás miatt, de ez nem lényeg), megvan a diploma, és jött az oktatási hivataltól egy határozat, amiben felsorolják hogy hol hány félévet tanultam, mennyi tandíj ment el rám, és hogy ezek alapján nekem 200 napot kell ledolgoznom 2042-ig. Úgy tudtam, hogy ahány félévet tanultam, annyiszor 150 napot kell dolgozni... most ez mi?

Kapott már valaki hasonlót??

Ha nagyon nem találok semmit, lehet hogy felkeresem az oktatási hivatalt...



2022. júl. 31. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt egy 1-es az elejéről. Írj nekik, mert a nyilvántartásukban nem ez van.
2022. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Maguktól kijavítják. Nekem is hibás határozatot küldtek először, aztán jött egy másik, hogy érvénytelenítették a határozatot, utána meg pár héttel megküldték helyes adatokkal. De egyébként lényegtelen, neked nincs teendőd 2042-ig (ha addig ledolgozod, ami azért nem egy nagy mutatvány, akkor meg egyáltalán nincs).
2022. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:
Ennyi tanulás után szerintem kezet csókolhatsz a "hivatalnak" , hogy csak 1200 nap lesz a korrekció után. cirka hat év...
2022. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!