Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Y diákról vélemény, tapasztala...

Y diákról vélemény, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 13:23
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:
36%
Tessék? Kicsit kifejthetnéd mire gondolsz, mert most azt sem tudom mire kéne válaszolni.
2022. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak jó tapasztalataim vannak velük, 4 éven át dolgoztam rajtuk keresztül, problémamentesen. Nem úgy, mint a melódiákkal... Mindegy is
2022. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
12%
Jaaaa, akkor bocsánat, csak hiányzott az “Iskolaszövetkezet” a végéröl, így kicsit félreértettem.
2022. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy munkám volt velük, az viszonylag simán lement, viszont az irodai ügyintézés nem volt túl gyors, úgy éreztem, mintha csak aznap kezdett ügyintézőkkel lettek volna tele.
2022. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszabb ideig dolgoztam általuk több munkahelyen. Korábban kint a pokolban, Hűvösvölgyben volt az irodájuk, oda kellett mindig kijárkálni ha munkát vállaltam, szerencsére ma már egy XIII. kerületi irodaházban vannak a Nyugati mellett. Alapvetően nem volt velük gond, de ami szerintem nagyon zavaró, hogy a fizetéseim mindig hónap közepén, 15.-én délelőtt érkeztek meg. Jó, kb. mindegyik iskolaszövetkezet kitolja 10.-ig a kifizetést, de itt még 5 nappal később fizetnek ki. Ja és ha 15.-e hétvégére esett sem előtte, hanem utána fizettek ki. Én egy Mekiben dolgozom diákként most már 3 éve és kezdetben általuk mentem, amíg kb. 1 éve 15.-én, egy pénteki nap késő délutánján hívom őket mert semmilyen utalás nem érkezett, ők erre azt mondták, hogy "elvesztek a jelenlétik"... :D Ezt nem tudom hogy hozták össze mert alapból a Mekiben blokkolások alapján rögzítik a munkaórákat plusz tudom jól, hogy a Meki minden hónap elsején elküldi a blokkolásokat az Iskolaszövetkezeteknek. Valamint azt sem értettem, hogy miért az utolsó pillanatban derült ez ki, de nagyon kellemetlen volt. 19.-én este kaptam fizut. Az volt az utolsó ledolgozott hónapom náluk, azóta az euDiákok által dolgozom a Mekiben és szerintem ők sokkal jobbak.


Nekem nincs túl jó véleményem róluk, valóban, az ügyintézés is lassú volt, meg a kifizetések is. Én soha többet nem szeretnék általuk dolgozni.


20/F

2022. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!