Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van néhány egyetemen néhány...

Van néhány egyetemen néhány oktató akinek nagyon érdekelne az előadása én oda csak úgy beülhetek meghallgatni úgy hogy az útcáról estem be?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ellenőrzi az egyetem a belépő embereket, akkor előadásra igen, ott nagy a létszám, nem tudják ki vagy. Gyakorlatra, szemináriumra nem igazán, ott névsorolvasás is szokott lenni, szerintem kiderül.
2022. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az egyetemi előadások Magyarországon főszabály szerint nyilvánosak. Persze, aztán van, ahol belépőkapu jön szembe a portán... de pl. az ELTE IK biztosan szívesen vár téged, mert ott az se jár be előadásra, akinek kötelező lenne. :D
2022. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen! Nektek melyik egyetemről ki a kedvenc előadótok?
2022. aug. 7. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
3. Ne menjünk már le óvodás szintre!
2022. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondják, hogy nem, akkor bemehetsz.
2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!