Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakiskolában 9.évfolyamos...

Szakiskolában 9.évfolyamos tanszerlista ? (Szakács szakon)

Figyelt kérdés

Sziasztok őszintén nem tudom hogyan folyik ez a dolog. Nagyon stresszelek mert újra kezdem a 9.osztályt. Sulit váltok és ahova én jártam gimnáziumba ott szinte 1 hónappal iskola kezdés előtt már elküldték a tanszetlistát.De fogalmam sincs hogy ez szakiskolánal hogyan zajlik mert meg szeretném veni a füzeteket stb.. De nem tudok semit hogy mit kéne veni és nem kaptam eről semi tájékoztatást.Aki szakiskolába jár/t az tud segíteni?.


(Valaszért előre is köszi!)



2022. aug. 14. 04:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha érettségizel is akkor majdnem ugyanazok a tárgyak mint gimiben, de leírom nekem milyen óráim voltak:


Gyakorlat (nem tudom nektek arra kell e füzet, nekünk kellett)

Angol

Német

Komplex természettudomány (fizika, kémia, biológia, földrajz egy órába sűrítve, ez csak 9.-ben volt, utána nem)

Irodalom

Nyelvtan

Matek

I.K.T (ez nem tudom pontosan minek a rövidítése, valami infós óra volt, nekünk kértek füzetet)

D.K. (Ez a digitális kultúra rövidítése, ez is infó, de nekünk erre nem kellett füzet)

Töri

A Munka Világa (idióta tárgy, semmi értelme és csak 9.-ben van. Gyakorlatilag megtanít a jogszabályokra a munkával kapcsolatban, de azok még ötször változnak majd mire munkába állsz)

Munkavállalói ismeretek (Gyakorlatilag ugyanaz, nekünk nem is kellett rá külön füzet)

És persze tesi


Amúgy mi egyáltalán nem kaptunk tanszerlistát, igazából én is feleslegesnek tartom XDD


Sok sikert az új sulihoz!

2022. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!