Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE "üzleti matematika alapjai...

BGE "üzleti matematika alapjai" tematika?

Figyelt kérdés

0 kredites tantárgy, ugye a következő féléves matekra készít fel.


Van valaki, aki esetleg ehhez tudna adni tematikát, hogy mik lesznek érintve a félév során, milyen témák?


Neten semmit sem találtam és a következő 2-3 hétben még szeretnék matekozni kicsit, de inkább "célirányosan", hogy mire lehet szükség ezen az órán.



2022. aug. 18. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

BGE honlapján, tanszéki dokumentumok között elképzelhető hogy elérhető, keresd meg. Nem tudom melyik karról van szó.


Googleban találtam egy feladatlapot, eléggé alap mateknak tűnik, százalékszámítás stb.


/document/476439569/UMA-1ZH-MINTA

A linket nem engedi elhelyezni, de scribd-s a honlap, csak írd utána a fenti link maradékát.

2022. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a tárgy kb. a gimis matek anyagát veszi át, ami érettségire is kellett + egyszerűbb gazdasági feladatok.

És tekintve, hogy pont az ismétlésről és felkészítésről szól a tárgy, nincs sok értelme nagyon előre tanulni rá.

2022. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 tudom, de nekem a gimiben is voltak homályos dolgok, ezért szeretnék ismételni
2022. aug. 18. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!