Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbízható iskolaszövetkezet,...

Megbízható iskolaszövetkezet, ami ki is fizeti az ígért bért? Hova érdemes beregisztrálni?

Figyelt kérdés

Legutóbb az eudiákokon keresztül tudtam elhelyezkedni, bár állandósnak akartam főképp az arra járó jóval magasabb bér miatt, de az is kabarés volt. Végül csak csak diákmeló lett belőle. Az interneten meghirdetett br órabér 1600Ft volt, ám helyette 1400-et írtak papíron, mikor a szerződés aláírására került a sor, azzal a hellyel, ahol dolgoztam. És ugyanúgy 1400-el is fizettek ki, úgyhogy röhej volt ami akkor lezajlott.


Szóval a kérdésem ebből kifolyólag az lenne, hogy melyik szövetkezethez lenne érdemes beregisztrálni? Ahol ki is fizetik lehetőleg az ígért bért, illetve nem vesznek félvállról bizonyos papírügyeket.

Mivel most próbálkoztam volna a multijobbal is, de valami oknál fogva szarakszik az oldaluk, így sem a belépést, sem pedig a regisztrációt nem tudom megoldani jelenleg. (Anno voltam multjobos is)


Gondoltam arra is, hogy elkerülöm ezeket a köröket, de a probléma az, hogy ezt a szövetkezetes dolgot ma már nem nagyon lehet passzolni, főleg hogy mostmár szeptembertől ismét tanulni fogok és így csak ilyen módon kivitelezhető a dolog. Az se lenne hátrány, ha az adott szövetkezetnél szélesebb a skála munkalehetőségekből.



2022. aug. 18. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy mikor mentem az említett munkahelyre állásinterjúra, (eredetileg azzal a szándékkal, hogy majd állandósnak) akkor még magát az interjút tartó nő is azt mondta, hogy 1600-al fizetnek diákoknak, csak annyi hogy ugye a kifizetést már a szövetkezet bonyolítja le és nem ők + az eudiákokkal összeköttetésben nem az 1400-es címlet szerepelt
2022. aug. 18. 14:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos kész, fürge diák?
2022. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meló-Diák? Egyébként lehet, hogy az 1600 az az összeg volt, amit a cég fizet a szövetkezetnek, és 1400 az, amit te kapsz. A szövetkezet meg a különbözetből tartja fenn magát, hirdet, fizetést finanszíroz, stb.
2022. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!