Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg egy autóiskolában...

Jelenleg egy autóiskolában vagyok. KRESZ vizsga kész, vezetésre várok. Mivel nálam két hónap a várakozási idő vezetésre, tudok én KRESZ vizsga után váltani iskolát és más valahol órákat vezetni?

Figyelt kérdés
És esetleg ismeritek olyan autóiskolát ahol nem kell várakozni, türelmesek az oktatók és több órát hetente lehet vezetni? Budapestről lenne szó, 13. kerület. Ha lehet.

2022. szept. 5. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
LEHET váltani.
2022. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet váltani, csak éppen a két hónap Budapesten az egy teljesen átlagos várakozási idő. Szinte mindenhol ennyi vagy még jóval több is. Ahol kevesebb, az vagy qrva drága, vagy az oktatóval van baj (nem feltétlen rossz tanár, de pl fogadja 2 hetente egyszer a tanulóit) vagy valami speciális oktatásról van szó, pl automata kocsiról, amire kevesebb a jelentkező.

Ja és ha átmész máshova, a sor legvégére kerülsz, kezdődik elölről a várakozási idő és az átvett tanulók szinte kivétel nélkül mindenhol magasabb óradíjért vezethetnek. Plusz maga az átjelentkezés is kerülhet több tízezerbe.

2022. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Csináld meg az EÜ-t..
2022. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet váltani, de sok helyen magasabb az óradíj az átjelentkezőknek. Illetve Budapesten a 2 hónap az átlagos sajnos.
2022. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten még jónak is számit, hogy CSAK 2 hónapot kell várni!
2022. szept. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vidéken vártam két hónapot, Budapesten a 2 hónap teljesen reális.

Nem tudom, hogy #3 miért lett lepontozva, de én is azt javaslom, hogy ez idő alatt csináld meg a vöröskeresztes elsősegélynújtó vizsgát. Én már a forgalmi vizsga után kezdtem el, hatalmas szívás, hogy nincs meg pár napon belül a jogsid.

2022. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. szept. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!