Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok online grafikus...

Mit ajánlotok online grafikus tanfolyamot, aki ismerkedni szeretne vele?

Figyelt kérdés
Húgomnak jövő hónapban lesz a születésnapja, 16 éves lesz csak. Úgy látszik lesz egy művész a családban, nagyon szeret rajzolni, meg ilyenek, grafikus akar lenni, ezt emlegeti most állandóan, böngészi a netet, de látom, hogy el van veszve. Szüleim ilyen géphez való rajztáblát adnak neki, én valami kis online tananyagra gondoltam, hogy befizetek, ismerkedjen addig is vele, de nem értek hozzá, ezért kéne segítség. Angolul még nem nagyon tud, ezért magyar kéne. Max 20 ezerig költenék rá. Mit tudtok ajánlani? Bármi ötlet, vagy ilyen letöltős tananyag jöhet.
2022. szept. 23. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A Design Akadémiáról jókat hallottam (1-2 ismerősöm is tanult ott). Online van, sokféle. Szerintem érdemes ebben gondolkodni: [link]
2022. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!