Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Menjek át...

Mit csináljak? Menjek át másik osztályba?

Figyelt kérdés

van 1 gyerek, aki folyamatosan inzultál..anyám után érdeklődik, aztán meg szidja, máskor fejbe ver vagy partvissal ütöget vagy rám szórja a homokot..(amúgy kőműves vagyok és utóbbit akkor csinálta, mikor falat húztunk)

arra gondoltam, felveszem telóra vagy mp4 - re amikor szórakozik velem, de ezt az 5letet elvetettem mert nem tud6om előre mikor fog nekem esni.ha szerintetek szólnék a suliban vagy a gyakorlati helyen nem csak egy figyelmeztetést kapna ? mert ha ő nem megy akkor megyek én..


2010. szept. 27. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy szólj.

Ha látja, hogy nem csinálsz semmit, akkor még jobban rád száll.

Az én gyerekemet a cigányok piszkálták. Ha nem cigók lettek volna, akkor lerendeztem volna egy pár pofonnal, de így sajnos feljebb kellett fordulnom.

Bementem az igazgatóhoz, kihívattam a város jegyzőjét. Ketten olyan lelki terror alá helyezték a 2 cigány gyereket, hogy azóta előre köszönnek az enyémnek.

2010. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Örülök a kérdésednek, és hogy törődsz ezzel a komoly problémával. Ha nem akarod az önbizalmadat rombolni egy ilyen féreg miatt, ajánlom, hogy minél előbb változtass. Először is keresd meg magát az igazgatót, vagy az igazgatóhelyettest a problémáról, és a szüleidnek is szólj. Ha az őseid kitartanak melletted - és nem azt szajkózzák, mint régen az én esetemben, hogy "mert biztos van ok rá, hogy téged bántanak, fiam" -, akkor biztosan lesz megoldás a bajra, legfeljebb a szüleid jól befenyítik a gyereket. Szerintem így a legtisztább.
2010. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!