Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZTE-n van lehetőség...

Az SZTE-n van lehetőség negyedik tárgyfelvételre?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elég nagy pácban vagyok. Konkrétan egyetlen tárgy választ el a szakdolgozattól, de úgy tűnik harmadik próbálkozásra sem fog sikerülni. Ez egy szóró tárgy, igazából gyakorlati haszna, szakmai szempontból nem nagyon van. Mentegetőzni nem szeretnék, tudom, hogy hibás vagyok, szégyellem magam miatta, de tenni már nem nagyon tudok semmit. Évközi teljesítményt értékelnek, vizsgázási lehetőség nincs. A hatályos TVSZ-t elolvastam, de erre a kérdésre nem találtam választ, és az sem derült ki, hogy ebben a konkrét helyzetben mi érvényes rám. Annyit tudok, hogy most szeptembertől eltörölték ezt a 3 tárgyfelvételes kikötést, elvileg csak a 6 vizsgaalkalom maradt limitként. A kérdésem tehát az lenne, hogy évközi teljesítmény esetén (mivel minden felvételnél 1 vizsgajegy kerül csak be a Neptunba) vajon még próbálkozhatok? Nem fognak elbocsátani az egyetemről?

A válaszokat, illetve tanácsokat előre is köszönöm!



2022. nov. 30. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
fIZETNI KELL a további tárgyfelvételért. Ezt a térítési szabályzatban tudod megnézni.
2022. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TO-t hívd fel!
2022. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik tárgy? Én is SZTE-s vagyok, hátha van valami jó ötletem
2022. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!