Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Neptunban a 2022/23-as...

Ha Neptunban a 2022/23-as második félévem aktív státuszú, akkor már biztos elkezdhetem majd?

Figyelt kérdés
A kreditjem lehet nem lesznek meg, de aktívra tudtam tenni a félévemet és státusz szerint “elfogadva”. Ezen módosítani fognak?
2023. jan. 5. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Hogy tudtad már felvenni? Még az első félév vizsgaidőszaka van.
2023. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem engedte aktívra tenni. Pedig van még hátra vizsgám.
2023. jan. 5. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos.

Ha nem csinálod meg azt ami a bentmaradáshoz kell, majd ha jól rémlik (nálunk legalábbis) februárban hozza a postás, hogy megszünt a jogviszonyod.

2023. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 Ilyenkor sok helyen már rég előzetes tárgyfelvétel van (nem tudom, minden egyetemen így van-e), ahhoz pedig aktívra kell állítani a státuszt. Nekem is ezer éve aktív, pedig nem egy vizsgám van még hátra.

Kérdező: mi az, hogy nem lesznek meg? A meghatározott minimum kreditszám (ELTE-n pl. 18(?) kredit 2 félév alatt) nem lesz meg? Vagy nem tudtad teljesíteni a mostani tárgyaidat?

2023. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
1 félév után még nem dobnak ki. (Nyáron nézik a 2 félévet). De ettől még hiába aktív a státuszod, olyan tárgyakat nem fogsz tudni felvenni, aminek az előkövetelményét esetleg nem sikerült teljesítened.
2023. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Jól van ezért még nem kell lepontozni, nekem jogon még meg se jelent a következő félév, érdekes egyetemek vannak...
2023. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, és őszintén érdekel, mire jött a 0%-os lepontozás. :D Nem tehetek róla, hogy nálunk így van a rendszer, de hát elnézést, hogy megpróbáltam segíteni.
2023. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!