Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgajegyet írhatnak be...

Vizsgajegyet írhatnak be hétvégén? (Neptunba)

Figyelt kérdés

Csütörtökön reggel volt egy írásbeli vizsgám és azóta se írták be az eredményeket, pedig holnap szombat.

Most komolyan jövő hétig húzzák vagy hétvégén is lehet jegyet beírni és mondjuk holnap megkapjuk az eredményt?

Valakinek volt már hogy hétvégén írtak be vizsgajegyet? Ilyet lehet a neptunban?



2023. jan. 13. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk 2 munkanap van rá, hètvégén még soha nem írtak be jegyet
2023. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A tanár belép a kódjával és beírja.
2023. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet
2023. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem tiltottam meg nekik szóval igen
2023. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 5 munkanapjuk van rá, hogy beírják, vagy lehet nap, nem tudon pontosan. Mindenesetre azért egy nap alatt nem várhatod el, hogy kijavítsa, biztos van rajta rengeteg vizsga. Egyébként vasárnap is írhat be jegyet igen, nekünk is volt már példa erre.
2023. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis sorry, ez egyetemfüggő, hány munkanapjuk van, elvileg 5től több nem hiszem hogy szokott lenni
2023. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bármikor be tudnak írni jegyet.
2023. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, nálunk van hogy két hét mire beírják, van hogy már aznap, teljesen a vizsgáztatón/javítón múlik. Ráadásul mifelénk az a szokás, hogy a tanárok a tanszéki adminisztrátorokat bízzák meg a jegyek beírásával, akik hétvégén ugye nem dolgoznak, úgyhogy jellemzően hétvégén nyoma sincs a jegyeknek.
2023. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vizsga pontos típusától függően 8 munkanap vagy két hét állt az oktatók rendelkezésére, de szerintem vártam én ennél többet is jegyre. Más viszont tényleg képes volt aznap beírni, még írásbelinél is. Az abszolút tanártól függött, hogy írt-e be jegyet hétvégén. Olyan is volt, aki decemberben a két ünnep között, ráadásul hétvégén írta be a Neptunba, más meg (ahogy a kilences is írta) tanszéki ügyintézőt bízott meg, aki viszont nem foglalkozott ezzel hétvégén. Mindenesetre csütörtöki vizsgára mi ritkán kaptunk hétfőnél előbb jegyet, és nálunk ez így teljesen szabályos volt. Az más kérdés, hogy többnyire tűkön ültünk ilyenkor, de közel 250-en kezdtük a szakot, szóval volt mit javítaniuk a tanároknak.
2023. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!