Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Linux és SQL pár órás gyorstal...

Linux és SQL pár órás gyorstalpalót holt találok?

Figyelt kérdés
Junior alkalmazás üzemeltető interjúm lesz holnap és egy SQL és Linux teszt lesz. Ámbár mérnökinformatikus egyetemi diplomám van, én a képzést végigcsaltam és sosem tanultam egy szót sem. Valahol legalább alap kifejezéseket hol tudnék megtanulni 1-2 óra alatt?

2023. jan. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3,5 év alatt nem tanultalt meg 1-2 óra anyagot akkor most sem fogsz
2023. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Informatikus diploma szerezhető Linux ismeret nélkül? (nem a kérdezőnek szól, rosszindulat nélkül kérdezem)
2023. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan szak/egyetem ahol nem kell.
2023. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na milyen volt?
2023. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2: 1 félévet "tanultuk" csak. Erős kettes lett épphogy a ponthatáron, majdnem bukó volt másodjára is, még úgy is hogy online volt és lehetett mindent használni.

4: Kezembe nyomták a 8 oldalas papírtesztet és magamra hagytak. Kipuskáztam amit tudtam. Majd visszajeleznek.

2023. jan. 28. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát úgy akarsz dolgozni a témában, hogy jóformán semmit nem tudsz az egészről? Mármint SQL és Linuxról. Kipuskáztad az egészet, így érdekes lesz a munkavégzésed...
2023. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!